نکات و ریزه کاری های اجاره آپارتمان اداری و دفتر کار

یکی از مسائلی که خود من بارها آن را تجربه کرده ام و هر بار درس های زیادی از آن فرا گرفته ام،چالش اجاره آپارتمان اداری و دفتر کار برای  کسب و کارم  بوده است. در این مسیر اشتباهات بسیار زیادی نیز کرده ام و هزینه های گزافی بابت آن پرداخت نموده ام از اینرو امروز یک مقاله در خصوص ریزه کاری های اجاره آپارتمان اداری و دفترکار نوشته ام که امیدوارم رضایت خاطر شما را فراهم نماید.

در شروع کسب و کارتان هستید؟

اولین اشتباه پر هزینه ،آرمانگرایی است “یک دفتر کار در نقاط اداری شهر”. شاید حرفه و کسب و کار شما اصولا نیازی به این هزینه ها نداشته باشد به هرحال لازم است بدانید که شما سه گزینه برای اجاره دفتر کار مستقل  در پیش رو دارید:دفاتر کار با سند اداری، دفاتر کار با سند مسکونی و موقعیت اداری،دفاتر کار با سند مسکونی و موقعیت مسکونی.

ذکر این نکته حائز اهمیت است که بسیاری از مشاغل مانند وکلا و یا پزشکان الزامی به اجاره دفاتر کار با سند اداری ندارند و این موضوع بسیاری از هزینه های آن ها را کاهش میدهد. ازینرو ابتدا نیاز سنجی کنید و سپس تصمیم بگیرید به خصوص چنانچه در شروع کسب و کارتان هستید تا جایی که میتوانید از هزینه های اجاره دفتر کار بکاهید.

دفاتر کار اشتراکی ،یک گزینه مناسب

زندگی اجتماعی ما انسانها ،به نوعی یک زندگی اشتراکی محسوب میشود چنانچه در آغاز راه اندازی یک تجارت هستید و هنوز تعداد زیادی کارمند ندارید پیدا کردن واحد های کوچک اداری بسیار مشکل و در مواردی نادر است بنابراین میتوانید بکلی قید اجاره آپارتمان اداری و دفتر کار مستقل را بزنید و از دفاتر کار اشتراکی (یک اتاق از یک دفتر بزرگ) بهره بگیرید بسیار از دوستان من که امروز کار آفرینان بزرگی در حوزه تخصصی خود هستند از یک اتاق اشتراکی آغاز کرده اند.کاهش هزینه ها به سبب عدم نیاز به خرید تجهیزات اداری،عدم نیاز به استخدام منشی و نیروی خدماتی، عدم نیاز به خرید خط تلفن و سیستم های ارتباطی مجزا کمک بزرگی به استمرار کسب و کار شماست.

این مطلب را از دست ندهید:  تحلیل وضعیت بازار مسکن در سال های 96 و 97

شاید در حدود یکدهه پیش حضور در منطقه جغرافیایی خاص تاثیر مستقیمی در افزایش درآمد و بهبود وضعیت کسب و کار شما داشت اما امروزه با توجه به گستردگی عجیب و غریب شهرها، نه تنها دیگر مزیت نیست بلکه به نوعی تحمل هزینه های زائد است.بنابراین یکی دیگر از مزایای دفاتر اشتراکی، امکان حضور در منطقه خاصی از شهر است که پیشتر اجاره آپارتمان اداری و دفتر کار برای شروع یک بیزنس، یک رویا به حساب می آمد.

چگونه دفتر کار مشترک بیابیم؟

استفاده از ابزار های سنتی نظیر روزنامه ها و ابزار های نوین نظیر سایت ها و اپلیکیشن ها،روش های مفیدی هستند اما یک روش بسیار جالب و کارآمد وجود دارد که توصیه میشود حتما امتحان کنید.چنانچه شما به محله و یا منطقه خاصی علاقه دارید و دوست دارید در آن منطقه دفتر کاری داشته باشید حتماً به آن محله سری بزنید،ساختمان های مناسب و چشم نواز آنجا را شناسایی کنید و با مدیر ساختمان،و یا نگهبان گپ و گفتی زده و در صورت جلب موافقت در بُرد اطلاع رسانی ساختمان، اطلاعیه ای مبنی بر نیاز خود را نصب کنید حتماً پس از چند روز با انبوهی از پیشنهادهای جالب،شگفت زده خواهید شد.

 

وحید سرحسابی
وحید سرحسابی
همیشه آرزویم این بود که یک منبع غنی از اطلاعات مفید و کاربردی در حوزه مسکن و ساختمان ایجاد کنم .امروز اینجا هستم تا به کمک دوستان خبره و با تجربه ام این آرزو محقق گردد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تلگرام مرکز مباشر
برای اطلاع از آخرین اخبار،تحلیل ها و یادداشت های سایت به کانال تلگرام مباشر بپیوندید.
  • آخرین وام ها و تسهیلات حوزه مسکن
  • به روزترین قوانین و مقررات ملک و ساختمان
  • آخرین قیمت معامله شده املاک محله شما
  • ریزه کاری ها و نکات حقوقی معاملات ملکی
از 5 راز مخفی مشاورین املاک باخبر شوید
راز های مخفی مشاورین املاک را که هیچگاه برای شما فاش نخواهند ساخت در این کتاب الکترونیکِ ۱۰۰٪ رایگان و ۱۰۰٪ کابردی بیاموزید!
  • تاکنون بیش از 1900 نفر این کتاب را دانلود کرده‌اند. شما نیز همین حالا می‌توانید با ثبت ایمیل خود در فرم زیر، این کتاب الکترونیک رابه‌رایگان دانلود کنید و با آگاهی از نکات آن، معاملاتی ارزشمند و دلچسب در زندگی خود تجربه کنید.
ایمیل شما نزد مباشر به امانت خواهد ماند
PLEASE SHARE US!
Vel eros amet amet mauris a habitasse scelerisque? Vel urna dis et, placerat phasellus, diam in! Placerat nec facilisis, tortor tristique. Arcu placerat sagittis, velit lorem scelerisque egestas. Lundium et, ultrices, et tempor vel proin est! Lundium sociis ac, ut ultricies ridiculus ultricies pulvinar scelerisque et adipiscing auctor, urna platea non rhoncus magna egestas montes platea sed porta nisi porta, mus integer porta elit.