انتخابات اتحادیه از تحول فردی تا پویایی اقتصاد مسکن

در ابتدا باید عرض کنم که این نوشته ،تفسیر به حمایت و یا جانبداری از هیچ گروه و یا تیمی در انتخابات نبوده و صرفا یک برآیند از آنچیزی است که این سالها بر اعضای شریف صنف گذشته است.

چرا انقدر مهم هستید شما؟!

بله .اتحادیه مشاورین املاک یکی از بزرگترین حلقه های  تولید و هدایت ثروت جامعه است.هزاران میلیارد تومان گردش ماهیانه تبادلات مالی که نقش محوری و کلیدی آن در دستان توانمند مشاورین املاک صادق و راستین و با وجدان جامعه قراردارد.علاوه بر این راندمان شغلی بالا به نسبت سرمایه گذاری اندک ،جذابیت ویژه ای برای ورود به این صنف از سوی متقاضیان ایجاد کرده است تا جایی که مشاور املاک  یکی از مشاغل پرطرفدار حتی در دنیاست.در کنار همه اینها لذت خانه دار کردن مردم بینهایت شیرین،جذاب و خاطره انگیز بوده و به عقیده من باقیات صالحاتی است برای خودش.

چه میشود کرد با اینهمه پتانسیل؟!

به راستی چه کسی قرار است بیاید و سکانداری و مسئولیت سنگین هدایت این قشر عظیم که کم کم اعضای تحصیلکرده و فرهیخته ی آن نیز در حال فزونی است را برعهده بگیرد.کیست که قدردان این همه امکانات مالی بوده ،تحرک و نشاط  اعضای عمدتاً جوان صنف،نقش بی همتای واسطه گری،نیاز مبرم جامعه و… را درک کرده و برنامه ای منسجم برای قوت هرچه بیشتر صنف داشته باشد.در حالی که میتوان از اینهمه قابلیت برای تاثیر گذاری بر موتور محرکه اقتصاد مسکن و ایفای نقشی فراتر از واسطه گری بهره برد، نشود که این جایگاه پلی گردد برای بهبود فردی صاحب منصبش.

این مطلب را از دست ندهید:  فروش ملک به روش شطرنج بازان

تیم یکدست میخواهد و مردی قوی

هدایت مجموعه عظیم مشاورین املاک که به نظر من اصولا در قامت اتحادیه نمیگنجد و نام سازمان برازنده آن است از عهده یک تن بر نخواهد آمد بلکه مجموعه منسجمی از جوانان بانشاط و فعال،با هدایت مردی با اراده ای پولادین را طلب میکند تجاربی که تک تک اعضا،هزینه هایش را پیشتر پرداخته اند تجربه ای با ۲ هدف عمده،یکی حفظ انسجام و یکپارچگی صنف و مقابله با تهدیدات صنفی و دیگری اجرای پروژه های ارزش افزوده صنفی.

امیدوارم روز به روز به قدرت و شان واقعی  اتحادیه مشاورین املاک  همتراز با جایگاه هم کیشان بین المللی خود افزوده گردد.

انشاءلله.

 

وحید سرحسابی
وحید سرحسابی
همیشه آرزویم این بود که یک منبع غنی از اطلاعات مفید و کاربردی در حوزه مسکن و ساختمان ایجاد کنم .امروز اینجا هستم تا به کمک دوستان خبره و با تجربه ام این آرزو محقق گردد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تلگرام مرکز مباشر
برای اطلاع از آخرین اخبار،تحلیل ها و یادداشت های سایت به کانال تلگرام مباشر بپیوندید.
  • آخرین وام ها و تسهیلات حوزه مسکن
  • به روزترین قوانین و مقررات ملک و ساختمان
  • آخرین قیمت معامله شده املاک محله شما
  • ریزه کاری ها و نکات حقوقی معاملات ملکی
از 5 راز مخفی مشاورین املاک باخبر شوید
راز های مخفی مشاورین املاک را که هیچگاه برای شما فاش نخواهند ساخت در این کتاب الکترونیکِ ۱۰۰٪ رایگان و ۱۰۰٪ کابردی بیاموزید!
  • تاکنون بیش از 1900 نفر این کتاب را دانلود کرده‌اند. شما نیز همین حالا می‌توانید با ثبت ایمیل خود در فرم زیر، این کتاب الکترونیک رابه‌رایگان دانلود کنید و با آگاهی از نکات آن، معاملاتی ارزشمند و دلچسب در زندگی خود تجربه کنید.
ایمیل شما نزد مباشر به امانت خواهد ماند
PLEASE SHARE US!
Vel eros amet amet mauris a habitasse scelerisque? Vel urna dis et, placerat phasellus, diam in! Placerat nec facilisis, tortor tristique. Arcu placerat sagittis, velit lorem scelerisque egestas. Lundium et, ultrices, et tempor vel proin est! Lundium sociis ac, ut ultricies ridiculus ultricies pulvinar scelerisque et adipiscing auctor, urna platea non rhoncus magna egestas montes platea sed porta nisi porta, mus integer porta elit.