استعلام کد رهگیری قرارداد

استعلام صحت کد رهگیری

پس از آنکه قرارداد خود را در مشاور املاک به ثبت رساندید لازم است تا به طریقی بتوانید  استعلام صحت کد رهگیری را انجام دهید و  از اصالت قرارداد خود اطمینان لازم را کسب نمایید و یا در مواردی که قرارداد در اختیارتان نیست بتوانید محتوای آن را بررسی نمایید. سیستم استعلام کد رهگیری قرارداد با هدف شفاف‌سازی اطلاعات معاملات املاك و مستغلات كشور و در راستای ساماندهی امور مسکن، بصورت یكپارچه‌ با سایر سیستم‌های این حوزه طراحی و پیاده سازی گردیده است. این سیستم در مرحله اول بصورت پایلوت در منطقه شمیرانات در آذرماه سال ۱۳۸۷ به بهره برداری رسیده است.

برای استعلام صحت کد رهگیری با در دست داشتن کد ملی و کد رهگیری قرادادتان (کد رهگیری به شما پیامک شده پس همیشه همراه شماست) برروی دکمه زیر کلیک کنید.
پس از اینکه اطلاعات را به درستی وارد کردید فایل پی دی اف حاوی اطلاعات قرارداد شما برروی کامپیوتر شما دانلود خواهد شد.

این فایل حاوی خلاصه ای از معامله انجام شده،طرفین معامله و شروط قرارداد است.

استعلام کد رهگیری قرارداد

حتما بخوانید  تقسیم پارکینگ در بین واحدها چگونه صورت می گیرد؟
وحید سرحسابی
وحید سرحسابی
همیشه آرزوم این بود که یک منبع غنی از اطلاعات مفید و کاربردی در حوزه مسکن و ساختمان ایجاد کنم .امروز اینجا هستم تا به کمک دوستان خبره و با تجربه ام این آرزو محقق گردد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

از 5 راز مخفی مشاورین املاک باخبر شوید
راز های مخفی مشاورین املاک را که هیچگاه برای شما فاش نخواهند ساخت در این کتاب الکترونیکِ ۱۰۰٪ رایگان و ۱۰۰٪ کابردی بیاموزید!
  • تاکنون بیش از 1900 نفر این کتاب را دانلود کرده‌اند. شما نیز همین حالا می‌توانید با ثبت ایمیل خود در فرم زیر، این کتاب الکترونیک رابه‌رایگان دانلود کنید و با آگاهی از نکات آن، معاملاتی ارزشمند و دلچسب در زندگی خود تجربه کنید.
ایمیل شما نزد مباشر به امانت خواهد ماند