فرش قرمز مباشر در نمایشگاه املاک و مستغلات

از ماه ها قبل تکاپو برای وارد شدن در چهارمین نمایشگاه املاک و مستغلات کشور شروع شد. امروز راس ساعت ۱۰ صبح افتتاحیه نمایشگاه بود. افتتاحیه باشکوهی نبود. نه اینکه سیاه نمایی کنیم بلکه به عنوان جزء کوچکی از خانواده مشاورین املاک، به دلم ننشست. گفتگوهای خوبی بین مجموعه مباشر و با تجربه های این حوزه صورت گرفت. شرکت های نوپا در زمینه املاک و مستغلات در نمایشگاه بیش از پیش می درخشیدند.

پس از یک سال کار و تلاش، مجموعه مباشر، در چهارمین نمایشگاه املاک و مستغلات رونمایی شد. مجموعه ای که پس از روزها فعالیت و تلاش پی در پی توانست در میان بنگاه ها و آزانس های مسکن سری بین سرها در بیاورد. امروز چهره های قدیمی و باتجربه ای همون استاد تقوی (بنیان گذار دلتا) و اعضای اتحادیه مشاورین املاک تهران در غرفه مجموعه مباشر حضور پیدا کردند و به بیان همکاری ها و مساعدت های لازم در جهت هر چه پیشبرد این مجموعه نمودند.

نمایشگاه امروز کمی خلوت بود. شاید اطلاع رسانی خوبی انجام نگرفته بود و یا مردم عادی هنوز پی به اندرون نمایشگاه نبرده اند. چشم ها به روزهای پیش رو نمایشگاه دوخته شده است. خبرهای خوشی انشالله اتفاق بیفتد.

نکته جالب توجه امروز، بیرون کردن اعضای غرفه ها در نمایشگاه املاک و مستغلات به شیوه نه چندان جالب بود که با قطع کردن برق به صورت سراسری، به صورت کاملاً غیرمستقیم غرفه داران را به سمت درب های خروجی هدایت کردند با توجه به اینکه ساعت کاری نمایشگاه بین ۱۰ صبح الی ۵ عصر بود، در ۴ عصر این حرکت ناشایست صورت گرفت که توجه بیشتر مسئولین را می طلبد.

این مطلب را از دست ندهید:  تقسیم پارکینگ در بین واحدها چگونه صورت می گیرد؟
محسن محمدرضاپور
محسن محمدرضاپور
امروز کارهایی را انجام می دهم که دیگران حاضر نیستند انجام دهند تا فردا کارهایی را انجام دهم که دیگران قادر نیستند انجام دهند. از اینکه خدمتی برای مردمم انجام میدم خوشحالم.

1 دیدگاه

  1. فرشبد فرشبد گفت:

    با ارزوی موفقیت روز افزون برای شما برادر و دوست گرامی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تلگرام مرکز مباشر
برای اطلاع از آخرین اخبار،تحلیل ها و یادداشت های سایت به کانال تلگرام مباشر بپیوندید.
  • آخرین وام ها و تسهیلات حوزه مسکن
  • به روزترین قوانین و مقررات ملک و ساختمان
  • آخرین قیمت معامله شده املاک محله شما
  • ریزه کاری ها و نکات حقوقی معاملات ملکی
از 5 راز مخفی مشاورین املاک باخبر شوید
راز های مخفی مشاورین املاک را که هیچگاه برای شما فاش نخواهند ساخت در این کتاب الکترونیکِ ۱۰۰٪ رایگان و ۱۰۰٪ کابردی بیاموزید!
  • تاکنون بیش از 1900 نفر این کتاب را دانلود کرده‌اند. شما نیز همین حالا می‌توانید با ثبت ایمیل خود در فرم زیر، این کتاب الکترونیک رابه‌رایگان دانلود کنید و با آگاهی از نکات آن، معاملاتی ارزشمند و دلچسب در زندگی خود تجربه کنید.
ایمیل شما نزد مباشر به امانت خواهد ماند
PLEASE SHARE US!
Vel eros amet amet mauris a habitasse scelerisque? Vel urna dis et, placerat phasellus, diam in! Placerat nec facilisis, tortor tristique. Arcu placerat sagittis, velit lorem scelerisque egestas. Lundium et, ultrices, et tempor vel proin est! Lundium sociis ac, ut ultricies ridiculus ultricies pulvinar scelerisque et adipiscing auctor, urna platea non rhoncus magna egestas montes platea sed porta nisi porta, mus integer porta elit.