چگونه ۱۲۰ میلیون وام مسکن در یک ماه دریافت کنیم؟

مبایعه نویسی

باسلام و ادب خدمت تمام مخاطبین سایت مباشر
شاید در نگاه اول کمی اغراق آمیز و غیرقابل باور باشد. ۱۲۰ میلیون وام مسکن در یک ماه؟! آیا واقعا امکان پذیر است؟ یا فقط یک شوخی تلخ در این آشفته بازار مسکن و وضع اقتصادی مردم است؟ آیا واقعا می شود ۱۲۰ میلیون وام مسکن در یک ماه دریافت کرد؟ چگونه؟! برای یافتن پاسخ این پرسش، با تا آخر همراه باشید.

برای من هم در ابتدای کار بسیار سخت بود. اما باور پذیر شد. زمانی باور پذیر شد که مهندس سرحسابی (مدیر مجموعه مباشر) این پشنهاد را به بنده کردند. پیشنهادی در ابتدای خانه خریدن بنده مطرح شد. اولین بار بود که بدون پارتی و زد و بند می شد وام اینچنینی را دریافت کرد. واقعا چنین چیزی جزو آرزوهای یک جوان معمولی در جامعه ایران بود. فقط نیاز به ۱۹ میلیون پول ناقابل داشت. بله، درست شنیدید. ۱۹ میلیون پول ناقابل!

دارم از خرید اوراق صحبت میکنم. باید اوراق می خریدم تا چنین وامی به بنده تعلق بگیرد. هزینه خرید اوراق برای دریافت ۱۲۰ میلیون وام مسکن حدود ۱۹ میلیون تومان تمام می شد. برای خرید اوراق باید به شرکت های کارگزاری که در این زمینه فعالیت می کنند مراجعه کرد. من هم یک کارگزاری را پیدا کردم. به تامین سرمایه نوین در خیابان جردن قرار داشت مراجعه کردم. محله ای مرفه نشین که با جنوب شهر تهران فرسنگ ها فاصله داشت. هم فاصله ی کیلومتری و هم فاصله فرهنگی و هم فاصله طبقاتی!

از این همین فاصله پی به همه چیز بردم. خانه هایی را دیدم که بسیار بلند بودند اما مناعت طبع بسیار کوتاه. ثروتمند زیاد، اما سخاوتمند کم. صاحبانی که سگ های خانگی شان را برای گردش به خیابان برده بودند اما یاد پیرمرد خسته ی عبدل آباد تهران افتادم که در مترو در گوشه ای در حالی که چشمانش از فرط خستگی بسته شده بود خوابش برده بود. اینجا همه چیزش هم فرق می کرد. از همه این صحبت ها بگذریم، وارد شرکت تامین سرمایه نوین شدم.

این مطلب را از دست ندهید:  مبنای محاسبه سن ساختمان چیست؟

شرکت مجللی که کارمندان به خوبی با ارباب رجوع برخورد می کردند. برای خرید اوراق باید ابتدا برگه ای را پر می کردید که به شما کد بورس تعلق بگیرد. تا یادم نرفته این رو هم خدمت شما عرض کنم که ۶۰ میلیون اوراق به نام خودتون و ۶۰ میلیون دیگه باید به نام خانمتون خریداری کنید. چون برای خرید مسکن از وام زوجین استفاده خواهیم کرد که در مجموعه ۱۲۰ میلیون وام مسکن می شود.

حدود دو روز طول می کشد تا کد بورس شما آماده شود. و بعد از آماده شدن شما می توانید اوراق خود را خریداری کنید که پس از یک روز برگه های اوراق آماده دریافت می شود. من در همان روز هم برای گرفتن کد بورس ثبت نام کرد و هم پرداخت خودم را انجام دادم. تا یکسره اوراق را در یک روز دریافت کنم. فقط برای ثبت نام در روز نخستین نیاز به امدن همسر شما می باشد و برای دریافت برگه های اوراق نیاز به آمدن همسر شما نیست.

در نوشته های بعدی از گرفتن اوراق و ورود به بانک مسکن خواهم گفت. وقتی که همراه با فروشنده ملک وارد بانک مسکن شدیم. منتظر اتفاقات جالب آن باشید. شما را به خدای وام های بزرگ می سپارم. خدایی که نعمت سلامتی را به ما وام داد و روزی پس خواهد گرفت. خوشحال می شویم که تجربه خودتون رو در خصوص وام مسکن با ما در میان بگذرارید.

 

محسن محمدرضاپور
محسن محمدرضاپور
امروز کارهایی را انجام می دهم که دیگران حاضر نیستند انجام دهند تا فردا کارهایی را انجام دهم که دیگران قادر نیستند انجام دهند. از اینکه خدمتی برای مردمم انجام میدم خوشحالم.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تلگرام مرکز مباشر
برای اطلاع از آخرین اخبار،تحلیل ها و یادداشت های سایت به کانال تلگرام مباشر بپیوندید.
  • آخرین وام ها و تسهیلات حوزه مسکن
  • به روزترین قوانین و مقررات ملک و ساختمان
  • آخرین قیمت معامله شده املاک محله شما
  • ریزه کاری ها و نکات حقوقی معاملات ملکی
از 5 راز مخفی مشاورین املاک باخبر شوید
راز های مخفی مشاورین املاک را که هیچگاه برای شما فاش نخواهند ساخت در این کتاب الکترونیکِ ۱۰۰٪ رایگان و ۱۰۰٪ کابردی بیاموزید!
  • تاکنون بیش از 1900 نفر این کتاب را دانلود کرده‌اند. شما نیز همین حالا می‌توانید با ثبت ایمیل خود در فرم زیر، این کتاب الکترونیک رابه‌رایگان دانلود کنید و با آگاهی از نکات آن، معاملاتی ارزشمند و دلچسب در زندگی خود تجربه کنید.
ایمیل شما نزد مباشر به امانت خواهد ماند
PLEASE SHARE US!
Vel eros amet amet mauris a habitasse scelerisque? Vel urna dis et, placerat phasellus, diam in! Placerat nec facilisis, tortor tristique. Arcu placerat sagittis, velit lorem scelerisque egestas. Lundium et, ultrices, et tempor vel proin est! Lundium sociis ac, ut ultricies ridiculus ultricies pulvinar scelerisque et adipiscing auctor, urna platea non rhoncus magna egestas montes platea sed porta nisi porta, mus integer porta elit.