از 5 راز مخفی مشاورین املاک باخبر شوید


راز های مخفی مشاورین املاک را که هیچگاه برای شما فاش نخواهند ساخت در این کتاب الکترونیکِ ۱۰۰٪ رایگان و ۱۰۰٪ کابردی بیاموزید!

تاکنون بیش از 1900 نفر این کتاب را دانلود کرده‌اند. شما نیز همین حالا می‌توانید با ثبت ایمیل خود در فرم زیر، این کتاب الکترونیک رابه‌رایگان دانلود کنید و با آگاهی از نکات آن، معاملاتی ارزشمند و دلچسب در زندگی خود تجربه کنید.

آیا دوست دارید با آگاهی از ترفند ها و ریزه کاری های علمی و تجربی معاملات ملکی ،خرید و فروش توام با آرامش و اطمینان خاطر را تجربه کنید؟ آیا دوست دارید از نکاتی آگاه شوید که افراد موفق حوزه معاملات ملک و ساختمان میدانند و مدام از آنها استفاده می‌کنند؟ اگر پاسخ شما به هر یک از پرسش‌های بالا مثبت است، خبر خوبی برایتان دارم:

هدیه خود را دریافت کنید

جایزه هم می‌گیرید!


چون این نخستین کتاب الکترونیک است که به شما دوستان عزیز هدیه می‌دهم، تصمیم گرفتم با افزودن هدایایی دیگر، که به موضوع کتاب هم مرتبط هستند، آن را برای شما هر چه پربارتر و مفیدتر کنم. تعدّد و تنوع این هدایا و جوایز را مدیون لطف خبرگان و استادان و مدرسان حوزه مسکن و ساختمان هستم که محبت کردند و درخواست من برای همراهی در این حرکت را پذیرفتند.

۱. پنج نفر از شما عزیزانی که این فرم را پر و ارسال می‌کنید، به قید قرعه محصول "چگونه در دام کلاهبرداری ملکی نیفتیم؟" نوشته وحید سرحسابی به ارزش 29.000 تومان را هدیه می‌گیرید.
۲. پنج نفر از شما عزیزانی که این فرم را پر و ارسال می‌کنید، به قید قرعه نسخه ای از کتاب "تحلیل بازار مسکن ایران" نوشته دکتر بهروز ملکی به ارزش 14.000 تومان هدیه می گیرید.
۳. پنج نفر از شما عزیزانی که این فرم را پر و ارسال می‌کنید، به قید قرعه در کارگاه "معامله گران هوشمند ملک " (به ارزش 690.000 تومان)رایگان شرکت خواهید کرد.

شرایط و ضوابط کامل در خصوص دریافت جوایز را لطفاً در انتهای همین صفحه بخوانید.

هدیه خود را دریافت کنید

داستان این راز های مخفی چیست و چه ارتباطی با مشاورین املاک دارد؟


گویند که مردی از ده به شهر آمده بود. در بازار فردی را مشاهده کرد که شوره می‌پخت. هر دم هیزم بر آتش زیر دیگ می‌کرد و چون دیگ سر میرفت با جارویی که در دست داشت بر کف‌ها می‌کوفت تا فرو نشیند. یک مقداری در کار او نگریست و چون دید او خود با زیاد کردن آتش سبب کف کردن دیگ می‌شود به نصیحت گفت: «برادر! نه آتش زیرش کن، نه جارو تو سرش بزن.

این حکایت امروز ماست واقعیت این است که ما در مرز افراط و تفریط قرار داریم عده ای آنقدر حوزه اثر گذاری و دامنه اختیارات این صنف را بزرگ جلوه مینماید که بعضاً گمان میکنند میتوانند چشم و گوش بسته به آنچه که میکنند و آنچه که مینویسند اعتماد کنند. و دیگری آنقدر در سرکوب و سیاه نمایی صنف مشاورین املاک کوشیده اند که گویی یکی از کار های لازم الاجرای جهان،حذف این صنف از صفحه روزگار است.

در نکوهش هر دو دیدگاه همین گفته کافی است که اولی مردم را به چاله(ایجاد ضررهای مالی و مشکلات حقوقی) سوق داده و دومی ایشان را در چاه انجام معاملات مستقیم خریدار و فروشنده (که سراسر ریسک و مخاطره بسیار است) می افکند. وجود یک دیدگاه منطقی همراه با قبول واقعیت ها و پذیرش محدودیت ها ی صنف مشاورین املاک ،کمک بزرگ و موثری در جهت خالی شدن دادگاهها و مراجع قضایی از دعاوی حوزه ملک و ساختمان خواهد بود

هدیه خود را دریافت کنید

اما چرا اینگونه به این شغل نگاه میشود؟


همۀ ما در شکل گیری این دیدگاه نقش داریم


شاید از ارزش بالای واسطه گری سالم و هوشمندانه آگاه نیستیم. زمانهایی که متخصصین و واسطه ها صرف کنکاش و جستجوی ملک و ساختمان و یا مشتری یابی برای ملک ما میکنند را فقط در نگارش یک قرارداد خلاصه میکنیم و از آنطرف به تعدادی اندک از تازه به دوران رسیده های عجول و طماع که بشدت درصدد تخریب چهره این صنف کارآمد هستند چشم بسته اعتماد میکنیم.

شاید تصور کنید خوب حالا چگونه میشود اعتماد سازی کرد؟پاسخ یک جمله است:نسبت به حقوق و مسئولیت های خود در قرارداد آگاهی پیدا کنیدو به مشاورین املاک معتبر مراجعه کنید. همه چیز خود به خود درست میشود.

شما با کسب اطلاعات لازم پیش از معامله،آگاهی از قوانین و مقررات حوزه ملک و ساختمان،مشورت با کارشناسان دلسوز و بیطرف و فقط با کمی هوشمندانه‌تر رفتار کردن و رعایت نکاتی ساده اما بسیار موثر، فرصتی برای سوء استفاده از خود را فراهم نیاورید.اما همه این تلاش هایی که میکنید ، منفعت بزرگ‌تری هم برایتان دارد و آن اینست که شما شرایط منطقی و قانونی خود را به دیگران دیکته خواهید کرد و این شما هستید که میگویید بندهای قراردادتان چگونه باید تنظیم شود. قراردادی که منجر به خرید و یا فروش ملکی میشود که ماحصل زحمات چندین و چندساله شماست.

هدیه خود را دریافت کنید

کانال تلگرام مرکز مباشر
برای اطلاع از آخرین اخبار،تحلیل ها و یادداشت های سایت به کانال تلگرام مباشر بپیوندید.
  • آخرین وام ها و تسهیلات حوزه مسکن
  • به روزترین قوانین و مقررات ملک و ساختمان
  • آخرین قیمت معامله شده املاک محله شما
  • ریزه کاری ها و نکات حقوقی معاملات ملکی
از 5 راز مخفی مشاورین املاک باخبر شوید
راز های مخفی مشاورین املاک را که هیچگاه برای شما فاش نخواهند ساخت در این کتاب الکترونیکِ ۱۰۰٪ رایگان و ۱۰۰٪ کابردی بیاموزید!
  • تاکنون بیش از 1900 نفر این کتاب را دانلود کرده‌اند. شما نیز همین حالا می‌توانید با ثبت ایمیل خود در فرم زیر، این کتاب الکترونیک رابه‌رایگان دانلود کنید و با آگاهی از نکات آن، معاملاتی ارزشمند و دلچسب در زندگی خود تجربه کنید.
ایمیل شما نزد مباشر به امانت خواهد ماند
PLEASE SHARE US!
Vel eros amet amet mauris a habitasse scelerisque? Vel urna dis et, placerat phasellus, diam in! Placerat nec facilisis, tortor tristique. Arcu placerat sagittis, velit lorem scelerisque egestas. Lundium et, ultrices, et tempor vel proin est! Lundium sociis ac, ut ultricies ridiculus ultricies pulvinar scelerisque et adipiscing auctor, urna platea non rhoncus magna egestas montes platea sed porta nisi porta, mus integer porta elit.