محاسبه کمیسیون مشاور املاک

کمیسیون بنگاه / مشاور املاک،حق الزحمه و یا حق دلالی ملکی واژه هایی است که برای نام گذاری دستمزد مشاورین املاک به کار برده میشود.

برای محاسبه اینجا کلیک کنید

محاسبه اقساط وام مسکن

دانستن اقساط وام مسکن که شما قصد دریافت آن را دارید بسیار مهم است چراکه پرداخت اقساط وام مسکن بصورت ماهیانه اگر از توان شما خارج باشد شما را به دردسر خواهد انداخت.

برای محاسبه اینجا کلیک کنید

مراکز فروش اوراق وام مسکن

خرید اوراق تسهیلات بانک مسکن به شما کمک میکند تا بدون معطلی و در حداقل زمان ممکن به تامین بخشی از پول مورد نیاز خرید واحد مسکونی تان بپردازید.

جستجو کنید

استعلام صحت و اصالت قرارداد

پس از آنکه قرارداد خود را در مشاور املاک به ثبت رساندید لازم است تا به طریقی بتوانید استعلام صحت کد رهگیری را انجام دهید و از اصالت قرارداد خود اطمینان لازم را کسب نمایید و یا در مواردی که قرارداد در اختیارتان نیست بتوانید محتوای آن را بررسی نمایید.

اینجا کلیک کنید
از 5 راز مخفی مشاورین املاک باخبر شوید
راز های مخفی مشاورین املاک را که هیچگاه برای شما فاش نخواهند ساخت در این کتاب الکترونیکِ ۱۰۰٪ رایگان و ۱۰۰٪ کابردی بیاموزید!
  • تاکنون بیش از 1900 نفر این کتاب را دانلود کرده‌اند. شما نیز همین حالا می‌توانید با ثبت ایمیل خود در فرم زیر، این کتاب الکترونیک رابه‌رایگان دانلود کنید و با آگاهی از نکات آن، معاملاتی ارزشمند و دلچسب در زندگی خود تجربه کنید.
ایمیل شما نزد مباشر به امانت خواهد ماند