مشاوره حضوری و تلفنی

مشاوره حضوری و تلفنی مباشر؛ کلید موفقیت

مجموعه مباشر با سرمایه انسانی مرکب از افراد باتجربه و خبره در حوزه ملک و ساختمان مسیری طولانی را پیموده و به شما کمک خواهد کرد تا با چشمانی باز به انجام معاملات ملکی بپردازید. اگر از آن دسته افرادی هستید که بی گدار به آب نمی زنید و سنجیده عمل میکنید ،هدیه مباشر به شما،انتقال تمامی تجربیات ملکی در قالب مشاوره های حضوری ،تلفنی و یا اینترنتی است.

چرا نباید خطا کنید؟!!!

ملک و ساختمان بزرگترین سرمایه هر شخص در طول دوران زندگی است.موفقیت یا شکست در معاملات مرتبط با ملک میتواند آینده یک فرد و خانواده را کاملا دگرگون کند. اغلب پرونده های قضایی طرح شده در دادگاهها در خصوص معاملات و دعاوی ملکی است. بیشترین تاثیرات مالی در زندگی افراد ثروتمند ناشی از انجام هوشمندانه و بدون خطای معاملات ملکی و اتخاذ تصمیمات بموقع و صحیح بوده است.

مشاوره صحیح، پله پیشرفت شما خواهد بود….

اگر قصد خرید ملک به منظور تامین سرپناه خود و خانواده تان را داشته باشید یا اینکه برای سرمایه‌گذاری و تامین آتیه فرزندانتان،حتی اگر قصد ساخت و ساز دارید و یا مستاجر داری حرفه ای میکنید ،فاصله شما تا شکست یا موفقیت ،فقط یک قدم اشتباه یا مجموعه ای از حرکات سنجیده است.
نکات و ریزه کاری های بسیار زیادی وجود دارد که تنها گذر زمان و کسب تجربه ،آنرا بدست خواهد آورد،پس شخصا مسیری را نیازمایید و با استفاده از تجربه های موفق، فرصت های بسیار زیادی را شکار کنید.

ویژگی مهم مشاوره حضوری و تلفنی مباشر

شاید بعد از سال ها فعالیت در زمینه خرید و فروش املاک و مباحث مرتبط با آن و دیدن مشکلات فروشندگان،خریداران،سازندگان،مشارکت کنندگان و همچنین موجرین و مستاجرین، می توانم بگویم افراد موفق در حوزه ملک و ساختمان کسانی هستند که فقط ۲ چیز بهتر از دیگران دارند آن دو چیز یکی علم است و دیگری تجربه.

تجربه ای که شاید چند برابر علم ارزشمند باشد اما بدون علم تقریبا بی ارزش است و در اصل ارزش خود را کنار علم به دست می آورد. به عبارت دیگر، وقتی شما بخواهید خانه ای بخرید مجبورید در زمینه های مختلف اطلاعات بدست آورید با تحقیق به منابع مختلف و افراد متفاوتی برخورد میکنید که در درجه‌ی اول باید مطمئن شوید که آن اطلاعات کامل و صحیح و به روز می باشد و در مرحله بعد، اطلاعاتی که بدست آورده اید مناسب شرایط شما هست یا خیر ؟

نمیخواهیم بگوییم که تجربه، جای علم را میگیرد ولی علم + تجربه زمان را برای شما ذخیره میکند و شما را به هدف میرساند. به جای اینکه در صف راهروهای دادسرا ها وقت خود را به خاطر اگاه نبودن به مسئله حقوقی تلف کنید و یا به جای اینکه زمان خود را صرف پیدا کردن منزل مناسب با توجه به نیازهایتان هدر دهید از مشاور خبره در این زمینه استفاده می کنید. به عبارت دیگر، شما میتوانید به جای زمان طولانی که برای تحقیق و تست روش های مختلف این اطلاعات صرف کنید، این اطلاعات را توسط مشاوران خبره و اگاه در این زمینه بدست آورید.

آنچه در مشاوره به شما هدیه خواهیم داد …

✅  همکاری و همراهی در جلسات مذاکرات خرید و فروش و یا عقد قرارداد ملکی
✅مشاوره فوری تلفنی و طرح مشکل و ارائه راهکار
✅ روش های تهیه منابع مالی برای خرید ملک
✅  ارزشگذاری و تعیین قیمت ملک و ساختمان
✅زیر و بم انواع وام های بانکی بمنظور ساخت و خرید مسکن
✅  معرفی بهترین و مناسبترین منطقه خرید،اجاره و با سرمایه گذاری ملک منطبق با بودجه شما
✅  پیشنهاد موثرترین راهکار بازاریابی و فروش ملک و ساختمان شما

(لازم به ذکر است به منظور مساعدت برای اشخاصی که توانایی مالی لازم را در اختیار ندارند کماکان مشاوره رایگان از طریق کانال تلگرام  برقرار است برای این منظور کافیست در کانال مباشر به آدرس https://t.me/mobasher_ir عضو شده و با مدیر کانال با آیدی  @sarhesabii  ارتباط برقرار کنید )

 

 

 

کانال تلگرام مرکز مباشر
برای اطلاع از آخرین اخبار،تحلیل ها و یادداشت های سایت به کانال تلگرام مباشر بپیوندید.
  • آخرین وام ها و تسهیلات حوزه مسکن
  • به روزترین قوانین و مقررات ملک و ساختمان
  • آخرین قیمت معامله شده املاک محله شما
  • ریزه کاری ها و نکات حقوقی معاملات ملکی
از 5 راز مخفی مشاورین املاک باخبر شوید
راز های مخفی مشاورین املاک را که هیچگاه برای شما فاش نخواهند ساخت در این کتاب الکترونیکِ ۱۰۰٪ رایگان و ۱۰۰٪ کابردی بیاموزید!
  • تاکنون بیش از 1900 نفر این کتاب را دانلود کرده‌اند. شما نیز همین حالا می‌توانید با ثبت ایمیل خود در فرم زیر، این کتاب الکترونیک رابه‌رایگان دانلود کنید و با آگاهی از نکات آن، معاملاتی ارزشمند و دلچسب در زندگی خود تجربه کنید.
ایمیل شما نزد مباشر به امانت خواهد ماند
PLEASE SHARE US!
Vel eros amet amet mauris a habitasse scelerisque? Vel urna dis et, placerat phasellus, diam in! Placerat nec facilisis, tortor tristique. Arcu placerat sagittis, velit lorem scelerisque egestas. Lundium et, ultrices, et tempor vel proin est! Lundium sociis ac, ut ultricies ridiculus ultricies pulvinar scelerisque et adipiscing auctor, urna platea non rhoncus magna egestas montes platea sed porta nisi porta, mus integer porta elit.