ddd

این کارگاه از کجا شروع شد؟

با توجه به استقبال خوب مخاطبین سایت مباشر از مقالات سایت و درج مشکلات شان در قسمت نظرات و یا تماس تلفنی و ارسال ایمیل و گفتگو در تلگرام و…،و پس از پاسخگویی به صدها سوال ایشان در خصوص معاملات ملک و ساختمان، شروع به دسته بندی سوالات و مشکلات مطرح شده کردیم و در کمال تعجب با موضوعی شگفت انگیز و البته ناراحت کننده مواجه شدیم، در بسیاری از موارد افراد به دلیل عدم توجه و دقت به  یک ریزه کاری کوچک دریک مخمصه بزرگ و یک تصمیم نادرست افتاده بودند،تصمیمی که ناشی از فقدان اطلاعات لازم برای انجام معامله و یا کم اهمیت شمردن برخی از نکات حقوقی بود،یک اشتباه بسیار کوچک اما با اثرات جانبی پیچیده.و البته که تنها چاره کار ارجاع به وکیل متخصص دعاوی ملکی جهت حل کردن موضوع در دادگاه بود موضوعی که میتوانست با دقت نظر کافی اساساً شکل نگیرد.

با وجود اینکه مجموعه مقالات بسیار متنوع،آموزه های شنیداری روزانه و هشدارهای دوره ای گوناگونی را در این مدت در سایت و کانال تلگرام و سایر رسانه ها انتشار داده ایم اما متاسفانه هنوز هم حجم بسیاری از مشکلات اعلام شده ناشی از این اشتباهات فاحش است.

با توجه به موارد فوق بر آن شدیم که کلیه آموزش های موجود به انضمام تجارب واقعی رخ داده و همچنین سوالات مخاطبین و اتفاقاتی که برایشان افتاده است را دریک کارگاه عملی چند ساعته و به زبانی بسیار ساده و به دور از اصطلاحات پیچیده حقوقی  مرور کنیم و از تجربه های موجود و به وقوع پیوسته کمال استفاده را برده و خودمان هزینه های تجربه کردن را نپردازیم از این رو کارگاه “کلاه سیاه ملکی”شکل گرفت.

س ؟

چرا باید دراین کارگاه شرکت کنیم؟

چرا باید دراین کارگاه شرکت کنیم؟

هر فردی با توجه به سبک زندگی خویش در طول زندگی بار ها معاملات ملکی انجام میدهد اغلب هرسال اجاره نامه تنظیم میکنند بسیاری از افراد در شرف خرید خانه و سرپناه هستند و برخی دیگر قصد دارند ملک خودشان و یا ملک پدریشان را برای ساخت و ساز به دست اشخاص ذیصلاح بسپارند.داشتن اطلاعات، قدرت است و دانایی برابر است با توانایی. اگر شما شیوه ها و روش های مرسوم کلاهبرداری ملکی را بشناسید به طور قطع،یک گام از بقیه جلوتر هستید،از تجربه های دیگران سود میبرید و البته که قرارداد های مستحکمتری میبندید و افراد گزیده تری را برای معامله انتخاب میکنید. خالی از لطف نیست اگر شما بدانید که وقتی افراد سودجو در هنگام معامله ،با دانش حقوقی شما مواجه میشوند و میفهمند که را ههای نفوذ و سوء استفاده در قرارداد توسط شما مسدود شده است یا از بستن قرارداد منصرف میشوند و یا مسیرشان را اصلاح میکنند. و این است قدرت آگاهی.

iconflash

سرفصل های کارگاه کلاه سیاه ملکی

 

مخاطب این دوره چه کسانی هستند؟

عموم افراد میتوانند مخاطب این دوره باشند اما این دوره بیشتر به درد اشخاصی نظیر:

مشاوران املاک باهوش،افرادی که هر روز در صدد ارتقای مهارت های شغلی خویش هستند.

موجران حرفه ای:کسانی که املاک مازاد دارند و هرساله آنرا اجاره میدهند.

مستاجران حرفه ای:افرادی که هر سال قرارداد های اجاره تنظیم میکنند.

افرادی که قصد خرید ملک و یافروش آن را دارند.

سرمایه گذاران حرفه ای املاک و مستغلات .

سازندگان،افرادی که از قرارداد های ضعیف مشارکت در ساخت گله دارند.

مالکین املاک کلنگی،که دوست دارند قرارداد های مستحکمی با سازندگان تنظیم کنند

دانشجویان حقوق،کسانی که دوست دارند اطلاعات حقوقی خود را با واقعیت تجربی بازار هماهنگ کنند.

dd

کلاه سیاه ملکی

راح و مدرس ddsadکارگاه کلا

Button-Buy-Postal-online

سیاه ملکی کی؟

طراح و مدرس کارگاه کلاه سیاه ملکی کیست؟

مهندس وحید سرحسابی

عضو صنفی جامعه مشاوران املاک

مدیر و موسس وب سایت مباشر

کارشناس بانکی و متخصص تامین مالی پروژه های مسکن

نویسنده کتاب معامله بدون مجادله

نویسنده صدها مقاله در حوزه ملک و ساختمان

عضو هیئت تحریریه مجلات حفاظت و ساختمان،دنیای حفاظت و سیباشهر

مسیر کارگاه کلاه سیاه ملکی شامل چه بخش هایی است؟

مسیر کارگاه کلاه سیاه ملکی شامل چه بخش هایی است؟

شاید بعد از سال ها فعالیت در حوزه معاملات ملک و ساختمان و پاسخگویی به صدها سوال مِلکی و دیدن عدم توجه و دقت افراد در معاملات مِلکی مختلف می توانم بگویم که افرادی می توانند در زمینه معاملات مِلک و ساختمان حرفه ای شوند که فقط ۲ چیز بهتر از دیگران دارند آن دو چیز یکی علم است و دیگری تجربه.

تجربه ای که شاید چند برابر علم ارزشمند باشد اما بدون علم تقریبا بی ارزش است و در اصل ارزشش را کنار علم به دست می آورد.به عبارت دیگر، وقتی شما بخواهید در یک حوزه در زمینه های مختلف اطلاعات بدست آورید با تحقیق به منابع مختلفی برخورد میکنید که در درجه‌ی اول باید مطمئن شوید که آن اطلاعات در آن حوزه کامل و صحیح و برزو میباشد و در مرحله بعد، اطلاعاتی که بدست آورده اید برای ادامه‌ی مسیر برای شما مناسب است یا خیر ؟
در این مسیر تجربه‌هایی که در دوره مطرح میشود از فردی که این مسیر را کامل رفته است و راه های مختلف را تست کرده است میتواند راهنمای خوبی برای شما باشد.

نمیخواهیم بگوییم که تجربه، جای علم را میگیرد ولی علم + تجربه زمان را برای شما ذخیره میکند و شما را به هدف میرساند. درضمن شما میتوانید جای زمان طولانی که برای تحقیق و تست روش های مختلف این اطلاعات صرف کنید، این اطلاعات را در یک دوره‌ی علمی-عملی بدست آورید و با اطلاعات بدست آمده به سراغ معاملات ملکی شیرین بروید.

gismaster-4

اطلاعات برگزاری دوره حضوری و آنلاین

تاریخ شروع این دوره: ۲۳ آذرماه ۱۳۹۶

ظرفیت دوره: ۵۰ نفر حضوری

مبلغ سرمایه گذاری برای شرکت در این کارگاه بصورت حضوری: ۹۹ هزار تومان

ساعات برگزاری کلاس: ۱۰الی ۱۳

آدرس محل برگزاری:تهران- پاسداران- خیابان قبا-فرهنگسرای رسانه

شماره تماس : ۹۵۱۱۹۸۰۱-۰۲۱ (در ساعات اداری ۹ صبح الی ۲ بعدازظهر)

Button-Buy-Postal-online

نظرات برخی از شرکت کنندگان کارگاه کلاه سیاه ملکی

Button-Buy-Postal-online

کانال تلگرام مرکز مباشر
برای اطلاع از آخرین اخبار،تحلیل ها و یادداشت های سایت به کانال تلگرام مباشر بپیوندید.
  • آخرین وام ها و تسهیلات حوزه مسکن
  • به روزترین قوانین و مقررات ملک و ساختمان
  • آخرین قیمت معامله شده املاک محله شما
  • ریزه کاری ها و نکات حقوقی معاملات ملکی
از 5 راز مخفی مشاورین املاک باخبر شوید
راز های مخفی مشاورین املاک را که هیچگاه برای شما فاش نخواهند ساخت در این کتاب الکترونیکِ ۱۰۰٪ رایگان و ۱۰۰٪ کابردی بیاموزید!
  • تاکنون بیش از 1900 نفر این کتاب را دانلود کرده‌اند. شما نیز همین حالا می‌توانید با ثبت ایمیل خود در فرم زیر، این کتاب الکترونیک رابه‌رایگان دانلود کنید و با آگاهی از نکات آن، معاملاتی ارزشمند و دلچسب در زندگی خود تجربه کنید.
ایمیل شما نزد مباشر به امانت خواهد ماند
PLEASE SHARE US!
Vel eros amet amet mauris a habitasse scelerisque? Vel urna dis et, placerat phasellus, diam in! Placerat nec facilisis, tortor tristique. Arcu placerat sagittis, velit lorem scelerisque egestas. Lundium et, ultrices, et tempor vel proin est! Lundium sociis ac, ut ultricies ridiculus ultricies pulvinar scelerisque et adipiscing auctor, urna platea non rhoncus magna egestas montes platea sed porta nisi porta, mus integer porta elit.