real-estate-955483_1280

درباره مباشر

مرکز جامع اطلاع رسانی  مباشر به عنوان اولین مشاور و دستیار خصوصی املاک کشور، با هدف ارائه خدمات اختصاصی به متقاضیان بازار مسکن ، توسط  مهندس وحید سرحسابی در سال ۱۳۹۴ تأسیس گردید. ایشان پس از یک دهه فعالیت در زمینه املاک و مستغلات و پس از مواجهه با شرایط نامطلوب مشاوره در حوزه مسکن و فقدان وجود یک مشاور به معنای واقعی کلمه و جایگزینی عملیات دلالی به جای مشاوره تصمیم به ایجاد یک مجموعه آموزشی و مشاوره ای در این خصوص  گرفته و با خود عهد می‌بندد که به شیوه ای نو و امروزی و همانند آنچه در سراسر دنیا وجود دارد اقدام به ارائه آموزش و خدمات مشاوره مسکن به عموم مردم نماید.
علاوه بر این، ایشان برای کسب تجربه عالی و ایجاد این تحول عظیم، علاوه بر یک دهه حضور و فعالیت در بازار ملک و ساختمان، شروع به مطالعه منابع و کتابهای فراوان در حوزه مسکن و ساختمان نموده و تقریباً تمام آثار موجود اعم از کتاب‌هایی ترجمه شده در ایران و آثار ترجمه نشده پیشگامان حوزه املاک و مستغلات را از نویسندگان موفق  مورد مطالعه و کنکاش قرارداده و ضمن بومی سازی مطالب آن‌ها و تطبیق آن با قوانین و وضعیت اقتصادی موجود ایران، موفق به کشف فرمول هایی می‌شود که  با بکارگیری این فنون و آموزش ها موجب ایجاد دانش مالی و دید وسیع در خصوص ملک و ساختمان می‌گردد که به نقل از خودش، تحولات ایجاد شده در زندگی‌ شخصی اش، برای افرادی که از نزدیک با او در ارتباط بوده و او را با مشخصات و شرایط گذشته‌اش می‌شناختند، غیر قابل باور می‌نماید.

پس از تجربه این تحولات عظیم در زندگی شخصی اش، وی با هدف سهیم کردن سایر افرادی که خواهان حضور و موفقیت در بازار ملک و ساختمان بوده اما راهنما و مرجع مناسبی برای آن ندارند، تمام تجارب، رموز و ریزه کاری ها را در وبسایت  mobasher.ir ارائه کرده است.لازم به ذکر است ممکن است بخش یا تمامی متون موجود در مقالات برگرفته از مراجع ، منابع و اساتید معتبری باشد که نامی از آنها ذکر نگردیده است  لذا از همه این عزیزان عذر خواهم و دست یکایک ایشان را به گرمی میفشارم.

ایشان هدف خود از تاسیس این مرکز  و تهیه محصولات آموزشی را،ایجاد یک چتر حمایتی فنی و حقوقی،یک مرجع ارزیابی و کارشناسی ملک و  همچنین  آگاه سازی عموم مردم از شیوه و روش معامله ملک با زبانی ساده  میداند تا آن‌ها نیز بتوانند ضمن بکارگیری آگاهی‌ها، تجارب و آموزه‌های ایشان، در شرایطی بهتر و خانه ای مطلوب تر سکنی یافته و از سود سرشاری که معامله مسکن و حضور در این بازار (چه در قالب خریدار و چه در قالب فروشنده )به آنها میرساند کمال استفاده را برده،و به عنوان یک مشاور امین از زیان های احتمالی ایشان در این خصوص جلوگیری نماید.
وحید سرحسابی رسالت خویش را از ایجاد این مرکز، آگاه سازی عموم مردم از قوانین و شرایط و الزامات و ریزه کاری های حوزه مسکن و ساختمان ،این اساسی ترین و هزینه بر ترین نیاز خانوار  میداند ، ایشان معتقد است که خدمات ، آموزش ها و کارگاههای ارائه شده  در مرکز جامع اطلاع رسانی مباشر  باعث رشد و تقویت اطلاعات عمومی  مخاطبان می‌گردد که با استفاده از این حمایت ها و  اطلاعات میتوان تجربه لذت بخشی را از بازار ملک و مستغلات کسب نمود.

کانال تلگرام مرکز مباشر
برای اطلاع از آخرین اخبار،تحلیل ها و یادداشت های سایت به کانال تلگرام مباشر بپیوندید.
  • آخرین وام ها و تسهیلات حوزه مسکن
  • به روزترین قوانین و مقررات ملک و ساختمان
  • آخرین قیمت معامله شده املاک محله شما
  • ریزه کاری ها و نکات حقوقی معاملات ملکی
از 5 راز مخفی مشاورین املاک باخبر شوید
راز های مخفی مشاورین املاک را که هیچگاه برای شما فاش نخواهند ساخت در این کتاب الکترونیکِ ۱۰۰٪ رایگان و ۱۰۰٪ کابردی بیاموزید!
  • تاکنون بیش از 1900 نفر این کتاب را دانلود کرده‌اند. شما نیز همین حالا می‌توانید با ثبت ایمیل خود در فرم زیر، این کتاب الکترونیک رابه‌رایگان دانلود کنید و با آگاهی از نکات آن، معاملاتی ارزشمند و دلچسب در زندگی خود تجربه کنید.
ایمیل شما نزد مباشر به امانت خواهد ماند
PLEASE SHARE US!
Vel eros amet amet mauris a habitasse scelerisque? Vel urna dis et, placerat phasellus, diam in! Placerat nec facilisis, tortor tristique. Arcu placerat sagittis, velit lorem scelerisque egestas. Lundium et, ultrices, et tempor vel proin est! Lundium sociis ac, ut ultricies ridiculus ultricies pulvinar scelerisque et adipiscing auctor, urna platea non rhoncus magna egestas montes platea sed porta nisi porta, mus integer porta elit.